FAQ

Zbieramy tutaj najczęściej występujące pytania, które zadajecie w komunikacji z nami:

Dlaczego formularz zapisów jest taki długi?

Dane zbierane w formularzu zostaną przeniesione do zgłoszeń, które będą podpisywanie w trakcie rejestracji w biurze zlotu. W ten sposób rejestracja przebiegnie znacznie szybciej niż jakbyś miał/a to wypełniać na miejscu oczekując w kolejce…

Jaki jest numer konta do wpłat?

Numer konta zostanie przesłany w informacji zwrotnej po zapisaniu się na zlot. Zapisy są przetwarzane ręcznie więc nie przychodzą od razu po zapisie. Jeżeli informacja nie doszła przez długi czas napisz do nas!

Czy mój samochód ucierpi na szkoleniu sportowym?

Wszystko zależy od Ciebie! Ani opony ani hamulce nie muszą się mocno zużyć o ile tylko będziesz podążać za wskazówkami instruktorów i zadbasz o odpowiednie schłodzenie hamulców 🙂 Warto ćwiczyć na swoim codziennym samochodzie, żeby potem lepiej i bezpieczniej wykorzystywać jego potencjał.

Do czego uprawnia opłata zlotowa?

Otrzymania pakietu startowego z pamiątkami i gadżetami od sponsorów, wzięcia udziału w konkursach wiedzy, wzięcia udziału w konkursach na pojazd zlotu oraz pojazd publiczności.. a warto brać udział w konkursach bo najczęściej każdy coś wygrywa 🙂

Czy można zaprezentować / wystawić się jako klub?

Oczywiście, o to właśnie chodzi, im więcej tym lepiej, dajcie nam znać tylko jeżeli szykujecie większą grupę z danego klubu, żeby przygotować dla Was przestrzeń.

Czy można zabrać klubowe flagi / banery?

Wręcz trzeba!

Co się wydarzy jak będzie zła pogoda?

Nie będzie złej pogody, to niemożliwe 😉

Czy można przyjechać popatrzeć / pokibicować?

Pewnie, można, wjazd jest darmowy. Jeżeli nie będziesz włoskim pojazdem zaparkujesz na parkingu dla gości

One Comment

  1. Wystartowały zapisy!
    Lip 31, 2013 @ 00:30:24

    […] FAQ […]

Leave a Reply